Szerep
-
-Én egy hegységben élek, aminek a közepén tó van-mondtam- Nem volt egyszerű megtalálni, de végül sikerült. A kedvenc helyem egyben az otthonom is lett. Bár nem a legmelegebb, de ez nyáron jól is jön, télen meg meg lehet szokni, ha olyan lóból vagy nem is zavar-mondtam, célozva arra, hogy engem sem zavar- fű meg nem mindenhol akad annyi, mint egy mezőn, de aki ismeri a teret tudja, hogy hiába látszik olyan kövesnek van elég élelem, sőt több olyan rész is található, ahol akár egy egész ménes is jóllakhatna- magyaráztam, nehogy azt higgye, hogy rossz helyen élek, de attól még nem akartam felvágni. NYerítést hallottam. Válaszoltam neki.
-
Boldogan ügettem az erdőben...
Egyszer csak pata nyomokat találtam,kiváncsian nyerítettem hogy van-e még ott valaki.
-
-Igen.mondtam.
-És te?Kérdeztem.Hátha kiderül hol él.
-
-Oké-mondtam és bevárva őt elindultam- A folyónál élsz?-kérdeztem, a területe helyére célozva
-
-Igen köszönöm.mondtam.
Chat
-
lecsökkentettem az egy oldalon lévő reagok számát 10-ről 5-re, hogy ne kelljen annyit menni lefelé, ha reagolni akartok